اولیانا سرگینکو صاحب برند،عکاس و ستاره استایل‌ خیابانی روسیه

اولیانا سرگینکو صاحب برند،عکاس و ستاره استایل‌ خیابانی روسیه
اولیانا سرگینکو صاحب برند،عکاس و ستاره استایل‌ خیابانی روسیه

۵/۵ (۵)

در این مطلب قرار است با اولیانا سرگینکو یک بانوی زیبای روسی که صاحب برندی محبوب، عکاس، ستاره استایل خیابانی روسیه است که بارها تصاویرش بر روی جلد مجلات زیادی مانند هارپرز بازار و… به چاپ رسیده است آشنا شوید.

معرفی

اولیانا سرگینکو ستاره استایل خیابانی، طراح و عکاس روسی متولد ۳۰ آگوست ۱۹۷۹ دارای دو فرزند و یک همسر بیلیونر روسی می‌باشد که برند خود را با همان نام شخصیUlyana sergeenko در آپریل ۲۰۱۱ راه اندازی و اولین کالکشن پاییز زمستانه خود را در همان سال ارائه کرد. همان طور که گفته شد اولیانا یک عکاس و ستاره استایل‌های خیابان روسیه می‌باشد که از مشتریان دیور،شنل ، ولنتینوو… محسوب میشود که پس از ارائه دو کالکشن اولیه پرفروش برند خود توانست مشتریان پروپاقرصی همچون لیدی گاگا، بیانسه، کیم کارداشیان و… از سراسر دنیا برای برند خود جذب کند.

اولیانا سرگینکو
اولیانا سرگینکو
Ulyana sergeenko

بررسی استایل این ستاره خیابانی

اولیانا دارای استایلی تقریبا کلاسیک است که گاهی آیتم های جذاب را به آن می افزاید همان طور که بیشتر پیراهن های موجود در برند او دارای دامنی بلند تا مچ پا هستند او نیز در بسیاری از استایل های خود از دامن بلند استفاده میکند و خیلی کم تر با شلوار دیده می شود!

برند اولیانا اکسسوری‌های جذابی دارد و این نیز نشانی ازعلاقه بسیار او به اکسسوری دارد. در این راستا او بیشتر با روسری های کوچک، انواع کلاه و هر آنچه باعث پوشش سر بشود دیده می شود و همین طورهمیشه با یک کیف و رژ قرمز استایل خود را تکمیل می کند.

علل درخشش برند اولیانا

اما آن چیزی که باعث دیده شدن و درخشیدن برند اولیانا شده است توجه بیش از اندازه او بر کیفیت و جزئیات موجود که شامل تمامی گل دوزی‌ها و… دست دوز که بر روی پارچه‌ها زیر نظر شخص اولیانا در موسکو طراحی و ارائه میشوند. سایرمتریال‌ها و پارچه‌ها که از فرانسه، ایتالیا و ژاپن خریداری میشوند. در همین راستا در طی ۵ سال گذشته اولیانا با بیش از ۷۰ صنعتگر متفاوت در حوزه تأمین پارچه‌های توری و… از شهرهای وولگدا، یلتس، کرستکسی و… فعالیت میکند

بررسی کالکشن ها

برند اولیانا شامل کالکشن‌های اوت کوتور، آماده پوشیدن و اکسسوری‌هایی متفاوت و جذاب مانند کیف ،کلاه ، گردنبندو… می‌شود. اولیانا اکسسوری کیف را به شدت متفاوت از برندهای دیگر و مانند گل رز، بستنی گربه و… ارائه می‌کند. او همین طور المان مخصوص برند خود را که اسب‌های چوبی اسباب بازی نوستالژی کودکان می‌باشد را بر روی بسیاری از کیف‌های ساده خود حک کرده است.

کالکشن بهار ۲۰۱۵ اولیانا سرگینکو

اولیانا علاقه بسیاری به دوره‌های تاریخی روسیه دارد اما برای ارائه این کالکشن از کشورهای همسایه روسیه درواقع گرجستان و ارمنستان و هنرمندان قرن ۱۹ استفاده کرده است. اولیانا در این کالکشن از سبک رترو بهره گرفته که با استفاده از سیلوئت های هندسی کالکشن دارای سبک مدرن شده اند او همین طور برای ارائه بهتر کالکشن تعداد ۱۰۰ نفر را که به خوبی با هنرهای دستی و بومی مناطق آشنایی دارند استخدام کرد.

این کالکشن شامل رنگ ها و طرح های فانتزی و سیلوئت های منحنی در کنار کمر همراه ریزه کاری های فراوان بر روی پارچه و لباس هایی با دامن از جنس سیلک با طرح زنگوله مانند و لباس هایی با الهام از ست های فیلم ساز معروف گرجستانی Sergei Parajanov می باشد.

یکی از لوک های این کالکشن شامل پیراهنی بلند از جنس ساتن همراه رنگ صورتی می باشد که از طرح کلیسا های روسی ارتدکس الهام گرفته شده است. او همین طور درباره لوک دیگری گفته: ۲ ماه زمان برد تا بتواند مهره های ریزی که شامل مروارید و… می شدند را بر روی لباس آبی خوشرنگ که به نقاشی قرن ۱۹ باز می گردد متصل کنند.

بهار و تابستان ۲۰۱۸

اولیانا که علاقه دارد نشان دهنده رسم و رسوم و هنر سرزمین مادری خود به خصوص انقلاب ۱۹۱۷ دوران شوروی باشد، برای ارائه این کالکشن از کدهای دهه ۴۰ و ۵۰ میلادی مانند آستین‌های پفی و دامن‌های بلند و… همراه رنگ‌های سرزنده قرمز، سفید،آبی و… در کنار پارچه‌هایی از جنس تور، سیلک، ارگانزا،شیفون و… استفاده کرده است و نکته قابل توجه این کالکشن درواقع این است که تمامی جزئیات بر روی لباس‌ها دست دوز هستند و تصاویر چاپی بر پارچه‌ها وجود ندارند.

پاییز و زمستان ۲۰۱۸

اولیانا این کالکشن را با الهام از دهه‌ها ۱۹۳۰ و ۱۹۵۰ ارائه کرده است.

به این مطلب امتیاز دهید

لینک منبع
https://modopia.com/%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d8%a7%d9%86%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%da%af%db%8c%d9%86%da%a9%d9%88/

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0