بهترین لباس های تکراری کیت میدلتون ، دوشس کمبریج

بهترین لباس های تکراری کیت میدلتون ، دوشس کمبریج
بهترین لباس های تکراری کیت میدلتون ، دوشس کمبریج

۴.۷۲/۵ (۹۶)

با توجه به اینکه او یک دوشس سلطنتی و ملکه آینده انگلیس است ، زندگی ما با کاترین ، دوشس کمبریج ، وجوه اشتراک زیادی ندارد اما در این میان یک ویژگی مشترک میتواند این باشد که در موقعیت های متفاوت ، یک لباس را پوشیده ایم . بر خلاف دیگر اعضای خاندان سلطنتی ، او لباس های خود را دوبار یا حتی بیشتر می‌پوشد و به اصطلاح آن هارا بازیافت می‌کند و به نوعی این کار تبدیل به امضای دوشس کیت شده است. در ادامه با مدوپیا همراه باشید تا با چندتا از بهترین لباس هایی که کیت آن هارا چندین و چندبار پوشیده است ، آشنا شوید.

کیت میدلتون ، مجله ووگ

پیراهن سفید از برند “الکساندر مک کوئین”

کیت این پیراهن زیبای سفید را که گلدوزی های طلایی دارد ، در یک مهمانی شام در سفرش به کشور مالزی ، در سال ۲۰۱۲ پوشیده بود.
همچنین شب گذشته ۲ فوریه سال ۲۰۲۰ ، دوشس کیت برای بار دوم با همان پیراهن ، در مراسم بفتا ظاهر شد. او این بار با مدل مویی جمع شده برای رسمی تر شدن استایلش ، حضور پیدا کرد. علت انتخاب این لباس این بود که یکی از درخواست های مراسم بفتا از مهمانان ، پوشیدن لباسی بود که آنها از قبل داشتند.

کت طلایی از برند “Day Birger et Mikkelsen”

کیت نخستین بار این کت را ماه می سال ۲۰۰۶ در مراسم عروسی “لورا پارکر بولز” ، دختر “کامیلا ، دوشس کورن وال” ، همسر کنونی پرنس چارلز ، پوشید.
سپس در ماه می سال ۲۰۱۱ در مراسم عروسی “زارا فیلیپس” ، نوه بزرگ ملکه ، آن را به همراه کلاهی از برند جینا فاستر که هم اکنون با نام “کلاه چیپسی” مشهور است ، پوشید. برخی رسانه ها گفته بودند که خود کیت ، گل هایی که در سمت چپ کلاه گذاشته شده بودند را اتنخاب کرد.
دفعه بعد ، دوشس کمبریج ، در ماه آگوست سال ۲۰۱۲ و در مراسم افتتاحیه بازی های پارالمپیک در لندن ، با این کت ظاهر شد. او این بار بدون کلاه و در عوض با کلاچ طلایی رنگ از برند “Wilbur & Gussie” و کفش های برند “L.K. Bennett” استایل خود را کامل کرد.
کیت میدلتون زیبا همچنین دوبار دیگر این کت را در حضور رسانه ها پوشیده است .

کت صورتی از برند “مِلبِری”

ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ ، نخستین باری بود که کیت میدلتون ، این کت خوش رنگ از برند ملبری را در طول بارداری دوم خود ، برای حضور در مراسم یادبود حادثه ۱۱ سپتامبر و موزه آن ، در نیویورک پوشید.
سه ماه بعد در مارچ سال ۲۰۱۵ و چند هفته قبل از به دنیا آمدن پرنسس شارلوت ، دوشس کیت با این کت در مرکز “استیون لورنس” دیده شد.
پس از آن نیز او در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ ، هنگام بازدید از کلیسای جامع کُوِنتری ، در طول سومین بارداری خود ، با این کت صورتی جذاب ظاهر شد.

این مطلب را از دست ندهید  هر آن چه که باید راجع به رنگ سال ۲۰۲۰ بدانید

پیراهن آبی از برند “روکساندا ایلینچیک”

پوشیدن این پیراهن آبی رنگ و شیک از برند روکساندا ، به اوایل ازدواج کیت و ویلیام و دهه ۲۰۱۰ بازمی‌گردد. او نخستین بار آن را در ماه جولای سال ۲۰۱۱ در لس آنجلس ، و بار دوم یک سال بعد یعنی ماه جولای سال ۲۰۱۲ پوشید. اما این بار او رسمی تر با مدل موهای جمع شده و یک کلاچ مهره دوزی شده ، در این پیراهن شیک ، ظاهر شد.

کت و دامن مَجِنتا از برند “اُسکار دِلارنتا”

کیت نخستین بار این کت و دامن مجنتا رنگ را در کنفرانس “Guild of Health Writers” در ماه فوریه سال ۲۰۱۷ پوشید.
دومین باری که دوشس کمبریج در این لباس زیبا ظاهر شد ، ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ در خانه اپرای سلطنتی انگلستان و بار سوم در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ در افتتاحیه نوانخانه ی “The Nook Children” در شهر نورفِک دیده شد.

پیراهن خال خالی از برند “تاپ شاپ”

در ماه آپریل سال ۲۰۱۳ ، در افتتاحیه رسمی استودیوی برادران وارنر ، دوشس کیت در طول نخستین بارداری خود ، با این پیراهن خال خالی از برند تاپ شاپ ، دیده شد.
سپس او در ماه می سال ۲۰۱۳ در مراسم عروسی دوستان صمیمی پرنس ویلیام در کلیسای سنت ماری در شهر آکسفورد ، با همان پیراهن و البته برای رسمی تر شدن استایل خود ، به همراه یک کلاه از برند ویوین شریف ، ظاهر شد.

پیراهن سفید از برند “رولند مورِه”

دوشس کیت برای نخستین بار این پیراهن زیبا را در یک شام خصوصی به میزبانی “Thirty Club” در ماه می سال ۲۰۱۲ پوشید. او این استایل را در کنار صندل های نقره ای برند جیمی چوو و کلاچ همرنگ آن ، تکمیل کرد.
سپس در ماه دسامبر سال ۲۰۱۳ ، دوشس کمبریج در اکران خصوصی فیلم “Mandela: Long Walk to Freedom” در مرکز لندن ، با همان پیراهن ظاهر شد. اما اینبار با موهای بسته شده با یک روبان مشکی ، یک کلاچ مشکی از برند ملبری ، گردنبند کریستالی از برند زارا و پاشنه بلند های نوک گرد مشکی از برند پرادا.

پیراهن سبز آبی از برند “جنی پَکَم”

ماه فوریه سال ۲۰۱۴ ، کیت میدلتون با پیراهن سبز-آبی برند جنی پَکَم در مراسم “The Portrait Gala” که در گالری ملی پرتره در لندن برگزار می‌شد ، حضور پیدا کرد. گردنبند او که از برند کارتیه و متعلق به ملکه می‌باشد ، زیبایی دوشس را چند برابر کرد.
دومین باری که کیت با این پیراهن زیبا دیده شد ، ماه دسامبر همان سال در مهمانی شام ششصدمین سالگرد سنت اندروز در موزه هنر متروپولیتن بود. او این بار استایل خود را با یک جفت گوشواره زمرد و یک دستبند الماس ، تکمیل کرد.

این مطلب را از دست ندهید  استایل راک، محبوب در دنیای مد و موسیقی

کت فاستونی آبی از برند “میسونی”

دوشس کیت نخستین بار این کت را در ماه مارچ سال ۲۰۱۲ در افتتاحیه یک فروشگاه خیریه در شهر نورفک و بار دوم دوسال بعد یعنی در ماه مارچ سال ۲۰۱۴ در یک مراسم عروسی یا یک کلاه مشکی و کلاچ همرنگ ، پوشید.

پیراهن سبز از برند “Emilia Wickstead”

در ماه مارچ سال ۲۰۱۲ ، کیت با پیراهن سبز رنگی از برند “Emilia Wickstead” ، در شهر اَلدِرشات ، ظاهر شد. و در این مراسم به مناسبت روز سنت پاتریک ، به سربازان گارد ایرلندی ، شبدر ایرلندی که نماد آن روز می‌باشد ، تقدیم کرد. او همچنین یک کلاه قهوه ای تیره از برند “Lock & Co” که همرنگ با کفش های او از برند “Emmy” بودند ، بر سر داشت.
دوسش کیت همچنین سال بعد دوباره در روز سنت پاتریک سال ۲۰۱۳ ، همان پیراهن را پوشید اما اینبار بدون کمربند مشکی ، چرا که تنها چهار ماه بعد قرار بود فرزند اولش یعنی پرنس جورج به دنیا بیاید!

پیراهن آبی اقیانوسی از برند “جنی پکم”

ماه می سال ۲۰۱۲ پیش از بازی های المپیک تابستانی که در لندن برگزار می‌شد ، کیت هنگام حضور در کنسرتی در سالن رویال آلبرت هال ، با پیراهن زیبایی از برند جنی پکم ، حضور پیدا کرد و استایل خود را با گوشواره های الماس و صندل های پلتفرم نقره ای ، کامل کرد.
سپس در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ ، برای شرکت در یک مراسم اهدای جوایز در بریتانیا ، دوشس زیبا دوباره با همان پیراهن ، ظاهر شد و مانند سال ۲۰۱۲ با یک کلاچ همرنگ ، استایل خود را شکل داد.

کت و دامن شرابی از برند “Paule Ka”

نخستین باری که کیت این کت و دامن را پوشید ، ماه اکتبر سال ۲۰۱۲ ، در ملاقات با چند دانشجوی رشته وکالت بود.
سپس در ماه فوریه سال ۲۰۱۷ دوشس کمبریج ، دوباره این کت و دامن را در یک مراسم خیریه در سال ۲۰۱۷ ، به همراه یک بلیز یقه اسکی در زیر کت خود ، جوراب شلواری و بوت های سیاه رنگ ، به تن کرد .
در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ ، او در بازدید از یک دانشگاه در لندن ، دوباره با همان استایل ظاهر شد. با این تفاوت که اینبار بوت ها ، جای خود را به پاشنه بلند های جلوگرد داده بودند و البته کیت موهای خود را با یک روبان مشکی همرنگ با کفش هایش ، تزئین کرده بود.

نظر شما درمورد استایل های کیت چیست ؟

به این مطلب امتیاز دهید

لینک منبع
https://modopia.com/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%da%a9%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c-%da%a9%db%8c%d8%aa-%d9%85%db%8c%d8%af%d9%84%d8%aa%d9%88%d9%86/

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0