راهکارهای عالی برای رفع قرمزی و زردی رنگ مو

راهکارهای عالی برای رفع قرمزی و زردی رنگ مو

راهکارهای عالی برای رفع قرمزی و زردی رنگ مو
رنگ مو

راهکارهای عالی برای رفع قرمزی و زردی رنگ مو

برخی از رنگ موها بعد از چند بار شستشو مایل به رنگ قرمز میشوند و یا به زردی میزنند که این موضوع حسابی روی اعصاب خانم ها است، اما نگران نباشید برای رفع قرمزی و زردی رنگ مو چند راه حل خوب وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

چرا موها بعد از مدتی به قرمزی میزنند؟

از عواملی که باعث قرمز و یا نارنجی شدن رنگ مو میشوند میتوان نور خوشید، آب استخر، آب اقیانوس و شامپوهای حاوی سولفات و پارابن را نام برد و شما به راحتی میتوانید از قرمز شدن رنگ موهایتان جلوگیری کنید.

رفع قرمزی رنگ مو

رفع زردی و قرمزی رنگ مو

اما اگر موهایتان به قرمزی میزند این نکات را رعایت کنید:

۱. پس از رنگ کردن موها برای بار اول آن ها را با نرم کننده بشویید.

۲. موهای بلوندی که به زردی میزنند باید از رنگ موی بلوند دودی برای رفع زردی آن ها استفاده کنید.

۳. برای روشن کردن رنگ ریشه مو میتوانید از عسل و نرم کننده استفاده کنید که واقعا تاثیر گذار هستند.

نارنجی شدن رنگ مو

عسل و نرم کننده برای روشن کردن ریشه موها

روش هایی برای رفع قرمزی و زردی رنگ موها

استفاده از واریاسیون

از رنگ مو گروه M برای رفع قرمزی مو استفاده نمایید و به اندازه ی یک بند انگشت واریاسیون سبز به رنگ مویتان اضافه کنید. شما می توانید در ترکیب رنگ خود یکی از واریاسیون های نقره ای، بنفش، خاکستری، (هر کدام که در دسترس شما بود) مخلوط کنید.واریاسیون نقره ای و یا بنفش ، ضد زردی است. برای گرفتن زردی مو مناسب هستند.

اگر رنگ موهای خود را به پایه ۶ رساندید حتما در ترکیب رنگ های رنگساژ خود، یک بند رنگساژ بنفش هم استفاده کنید تا زردی موها از ابتدا گرفته شود.

اگر موهایتان به پایه ۷ به بالا رسید و دارای تناژ زردی بود، بیسکوییتی ۸ را به همراه یک بند واریاسیون بنفش رنگ ترکیب کنید و روی موهای خود بگذارید.

علت قرمزی مو بعد از رنگ

از بین بردن زردی مو با واریاسیون

ترفندهای رفع قرمزی و زردی رنگ مو

رنگساژ کردن موها

فوم های رنگساژ مو کف هایی رنگ دهنده هستند، که پس از دکلره، می تواند موها را به وسیله آن ها رنگساژ کرد. اگر فوم رنگساژ را با شامپو های سیلور شاین ترکیب کنید تن زردی و قرمزی موی شما را میگیرد .

اگر رنگ موی جدید شما با چندین بار شستن موها قرمز ویا زرد شد شما می توانید موها را یکبار با ویتامین بوناول در حمام وطبق دستور بشویید و سه تا چهار روز بعد یک بند انگشت واریاسیون سبز ومقدار کمی شامپو را ربع ساعت روی موها رنگساژ کرده و بشویید.

برای رفع کامل قرمزی مو به جای رنگساژ بوسیله ی واریاسیون سبز و شامپو کمی رنگ مشکی پر کلاغی را در کف دست با کمی شامپو مخلوط کرده و بر روی موهای خیس گذاشته و بلافاصله شستشو نمایید .

برای رفع کامل قرمزی مو دو بند انگشت واریاسیون نقره ای و بنفش که ضد قرمزی می باشد را با اکسیدان ۱۲ درصد ترکیب نمایید.استفاده زیاد از واریاسیون باعث تیره گی موی شما می شود.

برای از بین بردن تناژ نارنجی و زرد می توانید از واریاسیون خاکستری و آبی استفاده نمایید.

از بین بردن زردی رنگ مو

رنگ مناسب برای از بین بردن زردی دکلره

روشهای از بین بردن قرمزی رنگ مو

استفاده از اکسیدانهای ضد قرمزی

از اکسیدانهای ضد قرمزی استفاده نمایید.

استفاده از ویتامین بوناول

اگر رنگ موی قبلی شما قرمزی داشته و از گروه N بوده ، چند روز قبل از گذاشتن رنگ موی جدید ، یکی دو بار از ویتامین بوناول استفاده کنید تا علاوه بر تقویت موها ، قرمزی موها را نیز پاک کند.

استفاده از اکسیدان به مقدار کم

اگر از رنگهای تیره ی گروه زیتونی و فاقد قرمزی استفاده نمودید و باز هم هاله ی قرمز رنگی روی موها دیده شد ، علت آن مقدار مصرفی اکسیدان است پس بهتر است در هنگام درست کردن رنگ از اکسیدان های با درصد پایین وبه مقدار کم استفاده نمایید.

برای رقیق کردن رنگهای زیتونی درجه ی ۵و۶ می توانید برای کمتر مصرف شدن اکسیدانهای ضد قرمزی از مقدار کمی آب نیز استفاده کنید اما استفاده از آب برای رقیق کردن رنگهای بسیار روشن وبلوند زیتونی در روشن شدن اختلال ایجاد می کند پس این رنگ ها را تنها با اکسیدانهای ضد قرمزی وبا درصد بالا اما به میزان کمتر از رنگ مو رقیق کنید.

اکسیدان ضد قرمزی

اکسیدان های مناسب برای رفع قرمزی رنگ مو

از بین بردن قرمزی و نارنجی مو با این تکنیک ها

از تونر ضد قرمزی (toner) استفاده کنید.

تونر بسیار کمک کننده است و باعث جلوگیری از قرمز شدن موها میشوداما اغلب استفاده از تونر را بعد از بلیچ در خانه ، فراموش می کنیم.تونر مناسب را با توجه به گرمی و سردی آب و هوا و تن رنگ پوستتان انتخاب کنید و آن را فقط روی ریشه مو بزنید تا تن کل رنگ مویتان تغییر نکند.

تیره کردن موها

برای از بین بردن قرمزی و زردی موها ، موهای خود را تیره کنید .

استفاده از شامپو مخصوص ضد زردی

شامپوی ضد زردی, بنفش یا شامپوی سیلور دارای خاصیت حذف زردی هستند و رنگ زرد مو را از بین می برند. از این شامپو هم بعد از دکلره و هم برای از بین بردن زردی مو بعد از رنگ موها استفاده نمایید.

منبع سایت نمناک در لینک زیر
https://namnak.com/رفع-قرمزی-رنگ-مو.p54562

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0