مدل های جدید عینک های آفتابی ۲۰۱۹

مدل های جدید عینک های آفتابی ۲۰۱۹
مدل های جدید عینک های آفتابی 2019

دنیای مد، دنیای گسترده ایست که طرفداران بسیاری دارد و با شروع هر سال، اکثرا به دنبال این هستند که بدانند چه چیزی مد شده است از لباس گرفته تا مدل های جدید کیف های زنانه ۲۰۱۹ و اکسسوری مو ۲۰۱۹ . و اما در این مطلب می خواهیم به معرفی جدیدترین مدل های عینک آفتابی ۲۰۱۹ بپردازیم.

همان طور که استفاده از کرم ضد آفتاب، به خصوص زمان بیرون رفتن از خانه، مهم و ضروری است، استفاده از عینک آفتابی نیز به همان اندازه مهم و ضروری است به این خاطر که اشعه ماورای بنفش ممکن است به چشم آسیب برساند و مطمئنا عواقب خوشایندی نخواهد داشت. بنابراین استفاده از عینک آفتابی در هر سنی بخصوص برای کودکان، بسیار مهم است. عینک های آفتابی در مدل ها و رنگ های متفاوت برای هر سلیقه ای وجود دارند فقط کافی است بدانیم عینک مناسب خود را چگونه تشخیص دهیم و اینکه چه عینکی به صورت ما می آید. با شروع سال جدید، بی شک طرفداران مد و فشن به دنبال مدل های جدید عینک های آفتابی ۲۰۱۹ هستند. با ما همراه باشید تا با جدیدترین عینک های آفتابی ۲۰۱۹ آشنا شویم.

عینک های آفتابی فریم های بسیار باریک گربه ای

عینک های گربه ای با فریم بسیار باریک یکی از ترندهای عینک آفتابی ۲۰۱۹ هستند. عینک های باریک گربه ای برای اولین بار در دهه ۹۰ ظهور کردند و در سال ۲۰۱۸ نیز بازگشت پر سروصدایی در دنیای مد داشتند و امسال نیز به شکلی جدید، این ترند ادامه دارد. متاسفانه عینک های مدل گربه ای خیلی باریک دیگر جنبه کاربردی ندارند و تنها جنبه تزئینی دارند چرا که باریکی زیاد این عینک ها، پوست اطراف چشم را در برابر خورشید محافظت نمی کند و اشعه های مضر خورشید به چشم و پوست آسیب می رساند. نکته دیگر در مورد عینک های آفتابی مدل گربه ای با فریم بسیار باریک و کشیده این است که متاسفانه برای هر صورتی مناسب نیستند. بعنوان مثال کسانی که صورت باریک و کشیده ای دارند با این عینک ها، صورتشان کشیده تر و بزرگتر به نظر می رسد. برای این افراد همان عینک های گربه ای معمولی مناسبتر هستند.

مدل جدید عینک آفتابی

مدل جدید عینک آفتابی

عینک های آفتابی فریم های مربعی کشیده

یکی دیگر از ترند عینک آفتابی ۲۰۱۹ عینک های آفتابی با فریم های هندسی بخصوص فریم های مربعی می باشند  که از حالت معمولی خود، باریک تر و کشیده تر هستند و خمیدگی کمتری در لبه های آن ها وجود دارد. جالب است بدانید که این مدل عینک ها از اواسط دهه ۸۰ تا سال ۲۰۰۰ مد بودند و سپس کمرنگ شدند تا این که مجددا وارد دنیای مد و فشن شده اند.

مدل جدید عینک آفتابی

عینک های آفتابی محافظ

بدون شک با دیدن این عینک ها به یاد عینک های جوشکاری و یا عینک های ورزش اسکی و … خواهید افتاد. این عینک های افتابی بزرگ که به آن ها عینک های افتابی به سبک آینده گرا یا فوتوریسم نیز گفته می شود که با ترند شدن آنها، می توانید بعنوان یک اکسسوری در استایل روزانه خود از آن استفاده کنید. این عینک های اسپرت، پل ندارند و به صورت یکپارچه ساخته شده اند و گاهی حتی ممکن است فریم هم نداشته باشند و تماما از عدسی بزرگ و یک تکه ساخته شده باشند. مزیت این عینک های آفتابی بزرگ این است که بخش وسیعی از صورت و چشم شما را می پوشاند و شما را در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.

مدل جدید عینک آفتابی

عینک های آفتابی با لنز آینه ای

یکی دیگر از ترند عینک های آفتابی ۲۰۱۹، عینک های آفتابی با لنز آینه ای است که در مدل ها و رنگهای متنوعی در بازار موجود هستند. لنز این عینک ها اشعه های مضر خورشید را به خوبی منعکس می کنند بدون آن که در دید شما خللی وارد کنند. برندهای بزرگی از جمله شنل و پرادا در فشن شوهای اخیر خود از این عینک های آفتابی استفاده کردند و به نظر می رسد طرفداران زیادی را جذب خود کرده اند.

مدل جدید عینک آفتابی

مدل جدید عینک آفتابی

مدل جدید عینک آفتابی

عینک های آفتابی با فریم و لنز یکسان

عینک های افتابی با لنز رنگی در گذشته نیز وجود داشته اند اما مردم ترجیح می دادند که از عینک های آفتابی که لنز تیره دارند استفاده کنند و شاید یکی از دلایلش این بود که رنگ لنز و فریم یکی نبود و همین موضوع باعث بوجود آمدن یک ترکیب ناهماهنگ و شلوغ می شد که برای خیلی ها جذاب و خوشایند نبود. اما امسال یکی از ترندهای عینک آفتابی ۲۰۱۹، مدل های جدیدی از عینک های آفتابی با فریم و لنز یکسان می باشد که توانسته محبوبیت زیادی را کسب کند. اولین بار برند تیبی در نمایش های مد اخیرش از این مدل عینک ها استفاده کرد و بعد از آن برندهای بزرگی از جمله ورساچه به تولید عینک های آفتابی با این طرح پرداخت و مدل های جدیدی از عینک های آفتابی با لنز و فریم یکسان را به بازار عرضه کرد.

مدل جدید عینک آفتابی

عینک های آفتابی با لنز قرمز

امروزه شاهد عینک های آفتابی با لنزهای رنگانگ جذاب و چشمگیری هستیم که باعث می شود استایلتان بیش از پیش جذابتر به چشم بیاید. چنانچه از طرفداران دنیای مد و فشن هستید و در انتخاب رنگ لنز دچار تردید هستید، یک عینک آفتابی با لنز قرمز را انتخاب کنید. رنگ قرمز از رنگ هایست که هیچوقت قدیمی نمی شود و از مد نمی افتد.

مدل جدید عینک آفتابی

عینک های آفتابی به سبک قدیمی

اگر از علاقمندان به تاریخچه مد هستید احتمالا می دانید که عینک های آفتابی با لنز بزرگ و فریم ضخیم در دهه ۷۰ مد بودند و از محبوبیت بالایی برخوردار بودند و به طوری که اکثر افراد از آن ها استفاده می کردند. امسال این مدل عینک های آفتابی بعنوان ترند ۲۰۱۹ مجددا وارد بازار شده اند و برندهایی مانند برند بربری از این مدل عینک ها طراحی و عرضه کرده است. مزیت این عینک ها این است که به خاطر بزرگی، چشم و پوست شما را در برابر خورشید محافظت می کند و شما می توانید در استایل روزمره خود از آن ها استفاده کنید.

مدل جدید عینک های آفتابی

 

مدل_های_جدید_عینک_آفتابی
https://www.brandkade.com/Magazin/Details/11560

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0