نگاهی به میکاپ‌های هفته‌ی مد نیویورک ۲۰۲۰

نگاهی به میکاپ‌های هفته‌ی مد نیویورک ۲۰۲۰
نگاهی به میکاپ‌های هفته‌ی مد نیویورک 2020

۴/۵ (۷)

هفته ی مد نیویورک در دومین ماه از سال ۲۰۲۰ قبل از مراسم بزرگ اسکار برگزار شد. همانطور که ترند لباس های پاییز/ زمستانه ی ۲۰۲۰ از طراحان حاضر در این هفته ها مشخص میشود، میتوان از Runway های برگزار شده ترند میکاپ فصل های پیشِ رو را نیز الهام گرفت. در این مطلب میکاپ های جذاب این هفته را مورد بررسی قرار میدهیم.

هفته مد نیویورک لندن پاریس میلان

لس آنجلس آفتابی  Tom Ford

 تام فورد در نخستین روز از این هفته، برخلاف دیگر طراحان در نیویورک، شوی لباس خود را در حضور سلبریتی های هالیوود در لس آنجلس برگزار کرد.  این شو فضای دهه ی ۶۰ میلادی را داشت و آرایش مدل ها متناسب با آب و هوای لس آنجلس گرم و آفتابی بود. تیم میکاپ از لوازم آرایش همین برند استفاده کرده بود و تمام مدل ها با گونه های کانتور شده و چشم های اسموکی طلایی در صحنه حضور یافتند.

جی جی حدید تام فورد

هالیوودی های این هفته

میکاپ آرتیست  Erin Parsonدرشوی Christian Siriano با الهام از فیلم و کامیک هارلی کوئین: پرندگان شکاری، از محصولات میبلین برای خلق این میکاپ استفاده کرده بود. برای میکاپ مو نیز اکثرا مدل دم اسبی با رگه های آبی یا صورتی در نظر گرفته شده بود.

برند Anna Sui با موضوع گاتیک – ومپ که الهام گرفته شده از فیلم های ترسناک دهه ی ۷۰ هالیوودی بود در این هفته ظاهر شد. میکاپ آرتیست Pat McGrath که از مداد چشم برند خود در این آرایش استفاده کرده بود، رنگ فوشیای تیره را برای لب ها و آرایش اسموکی به همراه سایه ی سبز زمردی و مژه های مصنوعی دراماتیک را بر روی مدل ها اجرا کرد.

هفته ی مد نیویورک آنا سو گاتیک کامیک

راک، پانک و گاتیک

در شوی لباس برند Rodarte، میکاپ آرتیست James Kaliardos  برای خلق این میکاپ با عنوان “Vampire’s Wife”  – همسرخون آشام، تماما از محصولات NARS استفاده کرده بود.

Libertine برای بازآفرینی این میکاپ و آرایش چشم دراماتیک و الهام گرفته شده از دهه ی ۶۰ میلادی، از جدیدترین خط چشم و کالکشن تازه ی  SuperStay برند میبلین استفاده کرده است.

هفته ی مد نیویورک گاتیک درماتیک خط چشم خون آشام

برند Nicole Miller با الهام از مدل موی Victorian و سبک راک، در میکاپ مدل های خود از رنگ مشکی و طلایی که مانند ورقه های طلا بر روی پلک کشیده شده اند، استفاده کرده بود. این میکاپ توسط میکاپ آرتیست Kelli J. Barlett در گروه Glam Squad انجام گرفت.

هفته ی مد نیویورک نیکول میلر فشن طلایی ترند آرایشی

بازی با رنگ ها

با ترند شدن رنگ های پاستلی برای سایه های چشم، میکاپ آرتیست Grace Lee برای برند Rebecca  Minkoff به منظور ایجاد حال و هوای دریایی و سبک بوهیمین از رنگ های صورتی و زرد روشن پاستلی استفاده کرده بود. لوازم آرایش استفاده شده در این میکاپ از برند میبلین است.

هفته ی مد نیویورک میکاپ آرایش چشم پاستلی

همین میکاپ آرتیست در شوی برند Monse از تکنیک Color Block استفاده کرده و از رنگ های جیغ بر روی پلک های برخی از مدل ها بهره گرفته بود.

در شوی لباس Self-Portrait، میکاپ آرتیست Lauren Parsons با الهام از آرایش چشم ها در دهه ی ۸۰ میلادی، آرایشی مینیمال به همراه سایه های چشم گرافیکی نئونی برای بعضی از مدل ها در نظر گرفته بود.

هفته مد نیویورک ترند آرایشی خط چشم نئون گرافیکی

LaQuan Smith نیز مانند Rodarte از  رژلب های تیره برای مدل های خود استفاده کرده بود. میکاپ آرتیست Sheika Daley برای این شو به دنبال ایجاد تضاد در بافت و رنگ بر روی چشم ها و لب ها بوده است. مدل موها در این شو از هنرمندان R&B دهه ی ۹۰ میلادی الهام گرفته شده بود.

هفته مد نیویورک مدل لباس مشکی رژ قرمز

میکاپ آرتیست Fatima Thomas در شوی  Chromat برای ایجاد خط چشم گرافیکی از رنگ های جیغ متناسب با لباس های ورزشی این برند، از تازه ترین خط چشم ژله ای مک استفاده کرده بود.

Daniel Martin، میکاپ آرتیست شوی Tadashi Shoji، با تمرکز بر روی چشمان مدل ها از رنگ سال برای آرایش آنها بهره گرفته و با الهام از نقاشی های Jackson Pollack انتهای این سایه را بر روی پلک پخش کرده بود.

هفته ی مد نیویورک خط چشم آبی رنگ سال رنگی

طلایی جذاب

در شوی برند های  The Blondes, Adeam, Gabriela Hearst و Christina Cowan رنگ طلایی در قالب سایه ی چشم و یا حتی از ورقه های طلا در میکاپ ها استفاده شده بود. 

هفته مد نیویورک آرایش چشم طلایی

پوست براق و طبیعی

داشتن و یا نشان دادن پوستی صاف و بی نقص با برقی طبیعی از ترندهای پایه ثابت Runway های فشن شو محسوب میشوند. از جمله برندهایی که از این ترند در میکاپ مدل های خود پیروی کرده اند میتوان به Bezva  و Christopher John Rogers اشاره کرد.

پوست صاف و شفاف ترند آرایشی

نقاشی

میکاپ آرتیست Lynsey Alexander در شوی لباس برند  Rag & Bone با استفاده از خط چشم مدل Brushstroke مک، برای ایجاد خطوط افقی و عمودی بر روی صورت مدل ها کمک گرفته بود.  برخی از مدل ها نیز با خط چشم گرافیکی مشکی و سفید آرایش شده بودند.

خط چشم گرافیکی آرایش چشم ترند

برند R13 با میکاپ و گریمی متفاوت بر روی مدل های خود در هفته ی مد نیویورک
ظاهر شد. میکاپ آرتیست Diane Kendal یک ماسک گرافیکی مشکی بر روی چشمان مدل ها نقاشی کرده بود.

در شوی برند Christian Cowon متناسب با پترنِ پلنگی و ببری لباس ها و رنگ طلایی قهوه ای آنها، تیم میکاپ این مجموعه چشم های برخی از مدل ها را مانند ببر نقاشی کرده بودند که تداعی حس قدرت را داشت.

هفته مد نیویورک گریم لباس پترن پلنگی ببری

برندهای آرایشی

در این هفته شاهد حضور پررنگ برند دراگ استوریِ Maybelline و همچنین برندهای رده بالاتر چون MAC و Bobbi Brown بودیم.

مد فشن برند مک بابی برون میبلین

به این مطلب امتیاز دهید

لینک منبع
https://modopia.com/%d9%86%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%a7%d9%be-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%db%8c-%d9%85%d8%af-%d9%86%db%8c%d9%88%db%8c%d9%88%d8%b1%da%a9-2020/

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0