نگاهی به میکاپ‌های هفته‌ی مد پاریس ۲۰۲۰

نگاهی به میکاپ‌های هفته‌ی مد پاریس ۲۰۲۰
نگاهی به میکاپ‌های هفته‌ی مد پاریس 2020

۴.۶۷/۵ (۹)

آخرین هفته از این رویدادِ بزرگ نیز به پایان رسید و شهر رویاییِ پاریس شاهد حضور کالکشن‌هایی چون دیور، ولنتینو، میومیو، شنل و غیره بود. در ادامه نگاهی میندازیم به میکاپ‌های جذاب و خلاقِ این هفته.

Valentino

پاییزِامسالِ ولنتینو مشکی و گاتیک بود و به همین منظور، میکاپ آرتیست Pat McGrath نیزخطِ چشمِ مشکی را برای آرایشِ چشم‌ها انتخاب کرده و برای میکاپ مدل‌ها دو نوع آرایش درنظرگرفته بود. این خط چشم بر روی برخی از مدل‌ها دراماتیک طراحی شده و با کریستال‌های ریز تزئین شده بود. درمیکاپِ چشم دیگر مدل‌ها از سایه‌ی نقره‌ایِ براق استفاده شده بود.

میکاپ هفته مد پاریس 2020 ولنتینو

Saint Laurent

شویِ این برند از دهه‌ی ۸۰ میلادی الهام گرفته بود. میکاپِ مدل ها نیز با الهام از این دهه به گفته‌ی Tom Pecheux لب‌هایی قرمز و پوستی بی نقص و زیبا است. او این آرایش را با تاثیرِمستقیم از محصولاتِ آرایشیِ YSL انجام داده است. او میگوید برایِ اجرایِ این آرایش از کرم پودر تنها برای یکدست کردنِ پوستِ مدل ها و رژ قرمزِماتی که از دور نیز خیره کننده است استفاده کرده است. تمامی محصولات از برندِ YSL است. رژ قرمز استفاده شده مدل Rouge Pur Couture The Slim Matte Lipstick است و برای درخشان جلوه دادنِ گونه‌ها از هایلایترِ استیکیِ مدلِ Touche Éclat Shimmer Stick استفاده شده است. تام معتقد است وقتی از برندِ YSL سخن میگوید زنانِ قدرتمند با میکاپی قدرتمند را متصورمیشود. بنابراین، با وجودِ این رنگ رژ  نیازی به آرایشِ چشم‌ها نیست.

هفته مد پاریس میکاپ رژ قرمز ایو سن لوران

Dior

تمرکز میکاپ آرتیست Peter Phillips بیشتر بر رویِ آرایشِ چشم‌ِ مدل‌ها بود و با استفاده از خطِ چشمِ مایع و مدادیِ همین برند، مدلِ Diorshow، مدل های مختلفی از خطِ چشم، متناسب با استایلِ هر مدل بر روی چشم‌ها اجرا کرده بود.

میکاپ هفته مد پاریس دیور خط چشم مشکی

Miu Miu

این شو فضایی وینتِج و ریترو داشت و در راستایِ همین سبک، میکاپ آرتیست Pat McGrath، خطِ چشمِ مدل گربه ای را بر رویِ چشم‌ها اجرا و برای پشتِ پلک از سایه‌های روشن استفاده کرده بود.

میکاپ هفته مد پاریس بلا حدید سایه آبی صورتی

Stella McCartney

برای این شو، داشتنِ پوستی شفاف و سلامت در اولویت بود. بنابراین، ابتدا قبل از هر میکاپی پوست تمامیِ مدل‌ها اسکراب و ماسک زده شده بود. در نهایت با استفاده از سرمِ صورت پوستِ مدل‌ها شفاف سازی شده بود. میکاپ آرتیست Pat McGrath در راستای این هدف تنها از کانسیلر و پودر به هنگامِ آرایش صورت بهره گرفته بود و مدل‌ها را با آرایشِ چشمی ساده که تنها خط چشم بود روانه‌ی صحنه کرد.

میکاپ هفته مد پاریس چهره بدون آرایش

Altuzarra

میکاپ آرتیست Tom Pecheux، برای آرایشِ چشم‌ها سایه‌ی مدلِ گربه ایِ دو رنگ، که سایه های تازه ترند شده‌ی مولتی کروم را تداعی میکنند در نظر گرفته بود. او برای ایجادِ این آرایشِ رنگی اما در حین حال ساده از سایه‌های تکیِ مدلِ Dazzleshadow Extreme برندِ مک استفاده کرده بود.

میکاپ هفته مد پاریس سایه چشم مولتی کروم

Dries Van Noten

هیراستایلیست Sam Mcknight با الهام از استایلِ دهه‌ی ۸۰ میلادی و شاید از مدلی امروزی‌ تر،  به مانندِ بیلی آیلیش، مویِ مدل‌ها را به رنگ‌های نئونی زرد،  سبز و صورتی درآورده بود و میکاپ آرتیست Inge Grognard برای تکمیلِ این فضای فانکی و رنگی از رنگ‌های صورتی، آبی و سبز برای سایه‌ی چشم‌ها استفاده کرده بود. لب‌ها با کانسیلر پوشانده شده بودند و رژهای بادمجانی و قرمز کمی پایین‌ تراز خط طبیعی لب‌ها زده شده بود.

میکاپ هفته مد پاریس 2020 آرایش نئونی بیلی آیلیش

Margiela

شاید رنگی‌ترین میکاپ بعد از Dries Van Noten درهفته‌ی مدِ پاریس متعلق به این برند باشد. برخی از مدل‌ها با ابروهایی رنگی و سایه‌ی بنفشِ روشن که رویِ استخوانِ ابرو کشیده شده بود بر رویِ صحنه ظاهر شدند. میکاپ آرتیست Pat McGrath برخی دیگر از مدل‌ها را با خط چشم هایِ رنگی یا مشکیِ گرافیکی آرایش کرده بود.

میکاپ هفته مد پاریس آرایش رنگی

به این مطلب امتیاز دهید

لینک منبع
https://modopia.com/%d9%86%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%a7%d9%be%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%db%8c-%d9%85%d8%af-%d9%be%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%b3-2020/

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0