۲ نوع از بهترین چمدان های مناسب سفرهای کاری و تفریحی

۲ نوع از بهترین چمدان های مناسب سفرهای کاری و تفریحی
2 نوع از بهترین چمدان های مناسب سفرهای کاری و تفریحی

چمدان دلسی مدل فوروانس و چمدان دلسی مدل رامی دو مدل چمدان از میان انبوه مدل‌های طراحی‌شده توسط برند فرانسوی دلسی است؛ این برند‌ با سابقه‌ای ۷۰ ساله در زمینه تولید انواع چمدان،‌ کیف و سایر لوازم جانبی مرتبط، محصولات متنوعی در این زمینه راهی بازار نموده است. چمدان دلسی از طراحی‌های خاص و کاربردی، جادار و مناسب ، جنس رویه و بدنه مرغوب،‌ ابزار و یراق با کیفیت عالی و رنگ و ظاهر ایده‌آل برخوردار است. این برند در طول هفت دهه فعالیت تولیدی، بیش از پنجاه اختراع مرتبط با کیف و چمدان به ثبت رسانده است؛ زیپ سکیورتک و چمدان هوشمند پلاگیج نمونه‌هایی از این اختراعات است که در جهت افزایش امنیت و کیفیت این وسیله سفری طراحی شده است. همه این موارد باعث شده که برند دلسی در طول سالیان متمادی محبوبیت خود را در میان مشتریان خود حفظ کند. شرکت تولیدی دلسی دارای بیش از ۱۱۰ نمایندگی رسمی در کشورهای مختلف جهان است؛ محصولات این شرکت دارای گارانتی است و خریداران می‌توانند از مزایای پس از خرید در سرتاسر دنیا بهره‌مند شوند.

دلسی تاکنون تنوع چشمگیری از چمدان را راهی بازار کرده است؛ مدل‌های چمدان‌های دلسی با اسامی مختلفی نام‌گذاری شده‌اند.

چمدن دلسی

کیفیت بدنه چمدان دلسی

در ساخت جنس بدنه چمدان‌های دلسی از مرغوب‌ترین مواد پلی استر، پلی آ­­مید، پلی‌کربنات،‌ پلی‌پروپیلن و با دو نوع کیفیت هارد و سافت استفاده می‌شود (در چمدان دلسی مدل فوروانس و چمدان دلسی مدل رامی، پارچه پلی استر به کار رفته است). دلسی اغلب قفل TSA را در چمدان‌هایش به کار می‌برد و از فلز آلومینیوم به منظور ساخت دسته فلزی چمدان استفاده می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های عمومی چمدان‌های دلسی قابلیت افزایش حجم چمدان به‌وسیله زیپ است؛ همچنین نصب چرخ‌های گردان و یا چهار چرخ‌های دوبل از امتیازات برندهای مطرح در ساخت چمدان است که دلسی این مورد را در اکثر چمدان‌هایش به کار برده است. چمدان‌های خانوادگی از دیگر محصولات ارائه‌شده توسط برند دلسی است؛ این محصولات در سه سایز کابین،‌ متوسط و بزرگ به مشتریان ارائه می‌شود. یکی از ویژگی‌های جالب توجه محصولات دلسی، ضمانت‌نامه ۱۰ ساله برخی از مدل‌های این چمدان‌هاست؛ مدل Châtelet Hard + و Air France Premium نمونه‌هایی از چمدان‌های با گارانتی ۱۰ ساله‌اند.

چمدان دلسی

رنگ‌بندی متنوع، طراحی دوخت متفاوت در بدنه‌های پلی استری و پلی آمیدی سافت،‌ طراحی دو بعدی و براق و مات در بدنه‌های هارد؛ مواردی هستند که برند دلسی را به‌عنوان برندی پرچم دار در زمینه ساخت و تولید چمدان حفظ نموده است. دلسی در ساختمان برخی چمدان‌های سافت خود از زیپ‌های سکیورتک و سکیور تک۲ جهت امنیت محتویات داخل چمدان و زیپ افزایش حجم استفاده می‌کند.

برخی از لوازم جانبی تولیدی توسط برند دلسی شامل قابلیت ریجستر کردن چمدان (Tracking code)، کاور چمدان،‌ تگ اسم و آدرس،‌ کاور نگهدارنده لوازم، آویز لباس،‌ ترمز چرخ‌ها،‌ چرخ‌های گردان نرم و بی‌صدا و… است.

طراحی خارجی و داخلی چمدان‌های دلسی برای انواع سلیقه‌ها، چمدان‌هایی را در نظر گرفته است؛ برخی چمدان‌ها مورد پسند قشر جوان و برخی مورد پسند سالمندان است، برخی انتخاب آقایان و برخی انتخاب بانوان، برخی برای سفرهای تفریحی مناسب است و برخی برای سفرهای کاری و رسمی، برخی برای سفرهای خانوادگی و برخی برای سفرهای انفرادی، برخی مناسب سفرهای پروازی است و برخی برای سفرهای زمینی.

چمدان دلسی مدل فوروانس (For Once)

چمدان دلسی مدل فوروانس به لحاظ طراحی ظاهر، در رده چمدان‌های مدل Cool & Casual به شمار می‌رود؛ بدنه این چمدان از نوع سافت و معمولاً از جنس پلی‌استر و ضد آب است؛ هرچه میزان تراکم (Denier) بافت این جنس بیشتر باشد،‌ پارچه کیفیت بالاتری خواهد داشت. چمدان دلسی مدل فوروانس به خاطر رویه پارچه‌ای آن که باعث سبکی وزن چمدان شده، انتخاب مناسبی برای سفرهای بلندمدت با محدودیت وزن است. چمدان دلسی مدل فوروانس برای سفر به همه مناطق توصیه می شود ، قابل توجه است که روکش پلی استری و تفلونی چمدان دلسی مدل فوروانس ضد لک می‌باشد. اتصال دو طرف چمدان دلسی مدل فوروانس به وسیله زیپ های استاندارد انجام می‌شود؛ تکنولوژی این زیپ‌ها که توسط برند دلسی به ثبت رسیده،‌ برای افزایش امنیت محتویات داخل چمدان است ؛ ضریب قدرت و مقاومت این زیپ‌ها نسبت به زیپ‌های معمولی بالاتر است . همچنین معمولاً زیپ افزایش حجم و قفل TSA برای چمدان دلسی مدل فوروانس در نظر گرفته می‌شود. چمدان دلسی مدل فوروانس در سه سایز کابین، متوسط و بزرگ و چمدان خلبانی تولید و عرضه می‌شود. رنگ‌های شاد و متنوع این محصول برای افرادی که به دنبال رنگ‌های فانتزی هستند، مناسب به نظر می‌رسد. چمدان دلسی مدل فوروانس دارای پنج سال گارانتی است. این چمدان با قیمت‌های نسبتاً مناسبی در بازار چمدان قابل دریافت است.

چمدان دلسی

چمدان دلسی مدل رامی (Rami)

چمدان دلسی مدل رامی به لحاظ طراحی ظاهر، در رده چمدان‌های مدل  Formal or Official به شمار می‌رود؛ بدنه این چمدان از نوع سافت و معمولاً از جنس پلی‌استراست؛ هرچه میزان تراکم (Denier) بافت این جنس بیشتر باشد،‌ پارچه کیفیت بالاتری خواهد داشت.  اتصال دو طرف چمدان دلسی مدل رامی به وسیله زیپ استاندارد انجام می‌شود؛ تکنولوژی این زیپ‌ها که توسط برند دلسی به ثبت رسیده،‌ برای افزایش امنیت محتویات داخل چمدان می باشد ؛ ضریب قدرت و مقاومت این زیپ‌ها نسبت به زیپ‌های معمولی بیشتر است. همچنین   قفل TSA برای چمدان دلسی مدل رامی در نظر گرفته می‌شود. چمدان دلسی مدل رامی در سه سایز کابین ، متوسط و بزرگ تولید و عرضه می‌شود. سایز کابین دارای دو چرخ و سایزهای متوسط و بزرگ این چمدان دارای چهار چرخ می باشد . رنگ‌های تیره و محدود این محصول برای افرادی که به دنبال رنگ‌های جدی و باوقار هستند، مناسب به نظر می‌رسد. چمدان دلسی مدل رامی دارای سه سال گارانتی است. این چمدان با قیمت‌های نسبتاً مناسبی در بازار چمدان قابل دریافت است.

چمدان دلسی

قفل_TSA
https://www.brandkade.com/Magazin/Details/11578

تگ ها:

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0