بهترین مدل های کفش عروس بدون پاشنه + عکس

بهترین مدل های کفش عروس بدون پاشنه + عکس

ایده هایی برای کفش عروس بدون پاشنه

خانم های قد بلند برای اینکه در روز عروسی قدشان از آقا داماد بلند تر نباشد کفش های بدون پاشنه میپوشند, اگر شما هم جزو عروس خانم های قد بلند هستید در ادامه ایده های جدیدی برای کفش عروس بدون پاشنه به شما معرفی میکنیم. منظور از کفش عروس بدون پاشنه کفش های ساده و بی مدل نیست کفش عروس باید تزیینات خاص داشته باشد حالا چه پاشنه بلند باشد و چه بدون پاشنه.

کفش عروس

کفش عروس پاشنه تخت ۲۰۱۸

کفش های رنگی انتخاب کنید

انتخاب کفش های رنگی یکی از ایده های زیبا برای کفش های بدون پاشنه است مخصوصا اگر رنگ کفش تان را با رنگ دسته گل عروسی تان ست کنید. بهترین رنگ ها برای کفش عروس بدون پاشنه طلایی, صورتی کمرنگ, یاسی و… است.

کفش های کار شده با مروارید

مروارید بهترین ایده برای تزیین کفش عروس است, امسال استفاده از مروارید روی کفش ها و لباس ها مد شده است و یکی از ترندهای سال ۹۷ به حساب می آید. کفش های بدون پاشنه عروس کار شده با مروارید فوق العاده زیبا هستند.

کفش عروس

کفش عروس اسپرت و مرواریدی

کفش جلوباز برای عروس

کفش های جلوباز و کار شده انتخاب خوبی برای عروس خانم های قد بلند در فصل های بهار و تابستان هستند, کفش های بدون پاشنه و جلوباز شیک تر از مدل کفش های دیگر هستند و برای عقد و عروسی مناسب تر اند.

کفش عروس

کفش عروس بدون پاشنه و جلو باز

کفش بالرین

یکی دیگر از مدل کفش های بدون پاشنه که بین عروس خانم های قد بلند پرطرفدار است کفش های بالرین است که میتوانید به عنوان کفش عروس از آن ها استفاده کنید.


بهترین مدل های کفش عروس بدون پاشنه + عکس

منب نمناک
https://namnak.com/کفش-عروس.p68137

بهترین مدل های کفش عروس بدون پاشنه + عکس

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0