بهترین هتل‌های سوئیس برای اقامت گردشگران

سوئیس کو‌های شگفت انگیز بسیاری دارد. در حقیقت، مناظر این کشور بسیار چشم نواز و خیره کننده هستند و این مناظر در همه جای کشور به چشم می‌خورد. سوئیس همچنین هتل‌های شگفت انگیزی دارد که دید بسیار خوبی به این مناظر دارند. انتخاب شما برای اقامت می‌تواند بسته به کوه یا دریاچه‌ای که دوست دارید تماشا کنید، تغییر کند.

  1. هتل Chateau Gutsch، لوسرن:

hotel_chateau_gutsch

افسانه‌های عاشقانه ممکن است در این هتل به واقعیت بپیوندد زیرا نشان دهنده یک قلعه رمانتیک و عاشقانه است که در لوسرن خودنمایی می‌کند. این هتل در سال ۱۸۹۸ به عنوان یک اقامت گاه خصوصی ساخته شد. این مکان بعد از نئوشوانشتاین طراحی شده است. این نقطه عطف لوسرن، در یک تپه ۴۹۰ متری واقع شده است و نمای بسیار زیبا و چشم نوازی به شهر، کوه‌ها و دریاچه‌ لوسرن دارد. اگر به دنبال هتلی مجلل و با عظمت هستید می‌توانید در این مکان به خواسته خود برسید.

  1. هتل Whitepod:

whitepod_hotel

زمانی که در این هتل سازگار با محیط زیست اقامت دارید، دیگر نیازی به خانه‌های ییلاقی نخواهید داشت. شما می‌توانید در یکی از کلبه‌های کوچک سفید رنگ اقامت داشته باشید. این کلبه‌ها، یک ساختمان مستقل هندسی شکل گرم و نرم است. زمانی که در این هتل به سر می برید احساس خواهید کرد که در کلبه اسکیموها هستید. تنها تفاوتی که این کلبه‌های کوچک با کلبه اسکیموها دارد این است که درون آن گرم تر است و یک اجاق چوبی در آن روشن است. شما می‌توانید در هوای تازه کوهستان نفس بکشید و در آن قدم بزنید. در زمستان این امکان فراهم شده است که از یک اسکی خصوصی استفاده کنید و به هر جایی که دوست داشتید سر بزنید.

  1. هتل Hotel d’Angleterre،ژنو:

hotel_dangleterre

این هتل جذابیت و شکوه خاصی دارد و در کنار دریاچه ژنو واقع شده است. این مکان در سال ۱۸۷۲ ساخته شد و در میان سایر هتل‌ها از شهرت و اعتبار خاصی برخوردار است. هتل با وسایل قدیمی و آنتیک و نیز دکوراسیون مدرن در اتاق‌ها پر شده است. این هتل نه تنها نمای بسیار زیبایی به دریاچه ژنو و کوه‌های اطراف فراهم می‌کند بلکه دید بسیار خوبی به بزرگترین فواره سوئیس دارد که در بین هتل و دریاچه قرار گرفته است.

  1. کاخ Luzern، لوسرن:

palace_luzern

این کاخ زمانی که در سال ۱۹۰۶ افتتاح شد، سطح جدیدی از تجمل ولوکس بودن را در لوسرن ایجاد کرد. این مکان در کنار رودخانه لوسرن واقع شده و بسیار زیبا و شکوهمند است. این هتل هنوز هم مکانی برای ایجاد تمایز در این شهر است. تنها رستوران ارائه دهنده ماهی در این هتل واقع شده است. بیشتر اتاق‌های آن دارای دید و نمای خوبی به دریاچه هستند.

  1. هتل کامبرین، آدلبودن:

hotel_the_cambrian

هتل کامبرین تنها ۱۵ دقیقه از برن فاصله دارد اما تفاوت بسیار زیادی با این شهر بزرگ دارد.این هتل در اصل در اوایل سال ۱۹۰۰ ساخته شد و به نظر می‌رسد یکی از بهترین هتل‌ها در این ناحیه است. امروزه، این مکان یک قلعه فوق مدرن قرن بیست و یکمی است. سنگ‌ها و تخته سنگ‌های آن به خوبی با پنجره‌های پانورامایی آمیخته شده است و کوه‌های اطراف را به خوبی نشان می‌دهد. شما می‌توانید در زمستان از برنامه‌های اسکی لذت ببرید.پیاده روی و دوچرخه سواری در روزها‌ی گرم تابستان دلپذیر خواهد بود.


نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0