تور تایلند + تور ترکیه + تور ارمنستان مقاصد گردشگری پرطرفدار

تور تایلند: تایلند مجموعه ای از مناظر زنده و پرشوری است که شامل شهرهای پرجمعیت باشکوه، معابد بودایی با راهبان نارنجی پوش ، مناظر سرسبز و خرم با دهکده هایی که در ان کشاورزی می کنند ، ویرانه های باستانی و …می شود. این تصویر سازی زیبا ا تایلند به شما خواهد گفت که چرا رایج ترین و مشهور ترین مقصد گردشگری در حنوب شرق اسیا کشور تایلند است.

های تورینگ بزرگترین بانک اطلاعات تور ایران معتبرترین آژانس های مسافرتی در برگزاری این تور را به گردشگران گرامی معرفی مینماید.

تور تایلند

تور ترکیه: ترکیه با توجه به نزدیکی,سهولت رفت و آمد,نزدیکی فرهنگ به ایران و عدم نیاز به ویزا یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری برای مسافران به حساب می آید, از این رو تور ترکیه برای آژانس های مسافرتی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد.

های تورینگ بانک اطلاعات تور ایران شما را با معتبرترین مجریان مستقیم این تور آشنا میسازد.

تور ترکیه

تور ارمنستان: دلایلی چون فرهنگ غنی و مردمان مهمان دوست ارمنستان و همچنین جاذبه های توریستی ,مناطق بکر طبیعی و تاریخی بسیاز زیاد این سرزمین باعث افزایش ترافیک گردشگران در این کشور میباشد.
این سرزمین سرسبز و زیبا در منطقه قفقاز جنوبی و در همسایگی ایران-آذرباییجان و گرجستان قرار گرفته است, پایتخت ارمنستان شهر ایوان است که تقریبا یک سوم کل جمعیت این کشور و چیزی حدود هفتاد درصد جاذبه های توریستی ارمنستان را به خود اختصاص داده است, شهرهای مطرح دیگر ارمنستان گیومری و اچمیادزین میباشند.

های تورینگ بزرگترین بانک اطلاعات تور ایران به معرفی آژانس های مسافرتی معتبر تور ارمنستان در سراسر ایران میپردازد.

تور ارمنستان


نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0