ویزاکاران مرجع رسمی معرفی فعالان معتبر ویزا و سفر

ویزای شینگن: معاهده شینگن یک قرارداد است که در سال ۱۹۸۵ بین چند کشور امضا شد؛ با این معاهده، ورود ساکنین کشورهای اروپایی بدون ویزا به این کشورها آزاد شد تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آن‌ها کم شود.

بنابراین ویزای شینگن برای کسانی است که ساکن یا اتباع کشورهای محدوده شینگن نیستند و می‌خواهند به این محدوده وارد شوند.
۲۶ کشور عضو معاهده شینگن هستند: آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن اشتاین و سوئیس.
ساکنین و اتباع کشورهای قاره آمریکا (غیر از چند کشور معدود مثل کلمبیا، پرو، بولیوی و…) و ساکنین و اتباع قاره استرالیا و کشورهای ژاپن،کره جنوبی و مالزی نیازی به اخذ ویزای شینگن ندارند و می‌توانند به مدت حداکثر ۹۰ روز به این کشورها وارد و یا خارج شوند.

ویزاکاران: اولین و بزرگترین نیازمندی تخصصی ویزا و امور سفر معتبرترین فعالان ویزای شینگن را به افرادی که قصد سفر به کشورهای عضو شنگن دارند معرفی مینماید.

ویزا کاران visakaran

مهاجرت به کانادا: در بین کشورهای مهاجرتی، کانادا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت است که سیاست های مهاجرتی آن بسیار مثبت و باز است. طبق اعلام سازمان ملل متحد، کانادا یکی از بهترین مکان های جهان برای زندگی، کار و مهاجرت است.

ویزاکاران: بزرگترین مرجع رسمی فعالان معتبر خدمات مهاجرت به کانادا و اقامت در این کشور میباشد.

ویزا کاران visakaran

وقت سفارت: افرادی که به دنبال ویزا هستند میدانند که اولین قدم برای اخذ ویزای تمامی کشورها، تعیین وقت سفارت و حضور در سفارت آن کشور به همراه مدارک لازم جهت مصاحبه می باشد.

ویزاکاران: بزرگترین نیازمندی تخصصی ویزا و امور مرتبط مانند وقت سفارت میباشد که معتبرترین فعالان این حوضه را به افرادی که به دنبال اخذ ویزا برای کشور مورد نظر خود هستند معرفی مینماید.

ویزا کاران visakaran


نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0