۵ مورد از بهترین جزایر و سواحل در هندوراس

کشور هندوراس توسط گواتمالا، السالوادور، نیکاراگوئه، دریای کارائیب و اقیانوس آرام احاطه شده است. سرزمین اصلی هندوراس موارد زیادی برای ارائه دارد و شهرهایی همچون گوسیگالپا و San Pedro Sula نقاط فرهنگی آن محسوب می‌شوند. این کشور میزبان سواحل زیبا و چشم نوازی است.

مقاصد توریسی زیادی همچون پارک ملی Cusuco در آن یافت می‌شود. با اینکه می‌توانید هفته‌ها زمان در این کشور بگذرانید اما بهتر است زمانی را برای کاوش جزایر زیبای آن اختصاص دهید. در این مقاله قصد داریم ۵ مورد از بهترین جزایر هندوراس را با هم مرور کنیم. پس همراه ما باشید.


  1. Isla El Tigre:

5 مورد از بهترین جزایر و سواحل در هندوراس

در جنوب هندوراس در آب‌های خلیج Fonseca جزیره ای قرار گرفته است که با نام Isla El Tigre شناخته شده است. این جزیره آتشفشانی به شکل یک قله مخروطی شکل از اب سر در اورده است و همین امر چهره بسیار زیبایی به آن می‌بخشد. علاوه بر سواحل زیبایی که در این ناحیه قرار دارد ، جزیره Isla El Tigre میزبان شهری به نام آمپالاست. در آمپالا می‌توانید خانه‌های چوبی تاریخی و نیز کلیسای Parque Central را از نزدیک مشاهده کنید. اگر علاقه زیادی به پیاده روی دارید بازدید خود را از Playa Grande آغاز کنید و در نهایت به قله آتشفشان برسید. بیشتر بازدید کنندگان سعی می‌کنند برای این پیاده روی از تور راهنما استفاده کنند زیرا مسیر سفر کمی دشوار خواهد بود.


  1. Cayos Cochinos:

5 مورد از بهترین جزایر و سواحل در هندوراس

این جزیره از دو جزیره تشکیل شده و در شمال هندوراس واقع شده است. جزیره Cayos Cochinos که با عنوان Hog Islands نیز شناخته شده است یک مقصد توریستی دور دست محسوب می‌شود که اغلب با قایق موتوری می‌توان به ان دسترسی پیدا کرد. اگر به دنبال زندگی شهری و خرید هستید به این ناحیه سفر نکنید زیرا این منطقه تنها نشان دهنده زندگی طبیعی است. بیشتر افرادی که به این جزیره سفر می‌کنند به ماجراجویی علاقه مندند و دوست دارند از زیبایی‌های طبیعی لذت ببرند. صخره‌های مرجانی به لطف ممنوعیت ماهیگیری در این ناحیه شکل خود را از دست نداده است. بنابراین غواصی یکی از سرگرمی‌های محبوب در این جزیره محسوب می‌شود. همچنین این جزایر در هندوراس جزو محدود مناطقی در جهان است که می‌توانید مار بوای صورتی را در ان ببینید.


  1. Guanaja:

5 مورد از بهترین جزایر و سواحل در هندوراس

یکی از جزایر واقع در شما هندوراس جزیره ای به نام Guanaja است. بیشتر افراد زمانی که می‌بینند این ناحیه با جنگل‌های زیبا پر شده است شگفت زده می‌شوند. در حقیقت ۹۰ درصد از این جزیره به عنوان جنگل ملی یا پارک ملی محافظت شده است. اگر قصد بازدید از این ناحیه را دارید این یک خبر خوب برای شماست زیرا قادر خواهید بود موارد زیبایی را در آن مشاهده کنید. شهرهای بزرگی در این جزیره وجود ندارد و بزرگترین سکونت گاه در این جزیره شهری به نام Guanaja Town است. بیشتر بازدید کنندگان برای غواصی به این منطقه سفر می کنند.


  1. Utila:

5 مورد از بهترین جزایر و سواحل در هندوراس ا

کوچک ترین جزیره در این کشور جزیره ای به نام Útilaاست. در سال‌های گذشته این جزیره به خاطر غواصی ارزان قیمت مشهور و شناخته شده بود. این منطقه هنوز هم به خاطر غواصی در میان افراد مشهور است. کلاس‌های غواصی متعددی در این جزیره برگزار می‌شود و جاذبه‌های زیردریایی زیادی در آن وجود دارد که تنوع زیستی آن را به دیگران نشان می‌دهدو وجود صخره‌های مرجانی و نهنگ ها بر زیبایی آن افزوده است. در شهر Útila می‌توانید مغازه‌ها و رستوران‌های انگشت شماری را پیدا کنید.


  1. Roatan:

5 مورد از بهترین جزایر و سواحل در هندوراس

این جزیره یکی از بزرگترین جزایری است که در این ناحیه یافت می‌شود. به نظر می‌رسد این جزیره بیشتر از سایر جزایری که نام بردیم توسعه یافته باشد. این ناحیه به خاطر کشتی‌های کروز در میان افراد محبوب است و در کنار دومین صخره مرجانی موجود بر روی زمین واقع شده است. شما می‌توانید با سفر به این ناحیه، اکوسیستم زیر آب را تحسین کنید. اگر به گشت و گذار علاقه داشته باشید ، بهتر است سری به West Bay و Tabyana Beach بزنید که به خاطر غروب خورشید چشم نواز مشهور شده اند. جزیره Roatan یک مکان شگفت انگیز برای آشنایی با فرهنگ Garifuna محلی است. تورهای راهنما به شما اجازه می‌دهند روستای Garifuna را نیز بازدید کنید و با افراد محلی اشنا شوید. غواصی، پیاده روی و قایق سواری جزو سرگرمی‌های محبوب این ناحیه محسوب می‌شود.


نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0