۵ مکان شگفت انگیز برای دیدن غروب خورشید در «ریو دو ژانیرو»

زیبایی غروب در «ریو دو ژانیرو»، صد چندان می شود

«ریو دو ژانیرو»، به خاطر داشتن مناظر طبیعی زیبا و خیره کننده، در جهان شهرت دارد.

چند نکته ی کلیدی در این شهر ریو وجود دارد که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا زیبایی غروب را در بهترین حالت آن ببینند. در این مقاله می خواهیم بعضی از بهترین مکان ها برای دیدن غروب «ریو»، در خیره کننده ترین وضعیت آن را بیان کنیم.

کوه «Sugar Loaf»

حدود ۴۰۰ متر بالاتر از اقیانوس اطلس، «Pao de Acucar» یا «Sugar Loaf»، غروبی خیره کننده را از قله ی خود به نمایش می گذارند. بازدید کنندگان می توانند با ماشین کابلی به قله صعود کنند. آن ها ابتدا در بخش کوچک تر «Morro da Urca» متوقف می شوند تا قبل از رسیدن به اوج قله ی «Sugar Loaf» ، فرصتی برای عکس گرفتن و نفس تازه کردن داشته باشند. خودتان را با خوردن یک نوشیدنی خوش مزه، در یکی از کافه های بالای کوه سرحال بیاورید. از خلیج «Guanabara» مناظر گسترده تری را ببینید. کوه «Corcovado» و مجسمه ی مسیح را تماشا کنید و با خود بیاندیشید که چه طور تلألو شهر در شب، شما را دگرگون خواهد کرد.

زیبایی غروب در «ریو دو ژانیرو»، صد چندان می شود

«Arpoador»

اگر به هر چیزی نیاز دارید، بهترین چیزها در «ریو» به صورت رایگان وجود دارد. نقطه ای که سواحل «Ipanema» و «Copacabana» با هم ملاقات می کنند، به عنوان «Arpoador» شناخته می شود. در آن جا می بینید که یک سنگ غول پیکر، درست در وسط اقیانوس وجود دارد. در آن جا می توانید نمایشی خیره کننده، در تمام جهات، از افول خورشید بر روی لبه ی آب را ببینید. این جا یک مکان عاشقانه برای مردمان محلی است که می توانند در یک قرار عاشقانه، به تماشای غروب خورشید بنشینند.

زیبایی غروب در «ریو دو ژانیرو»، صد چندان می شود

«Pedra da Gavea» (صخره ی Gavea)

بازدید کنندگان باید به اندازه ی کافی برای گردش و پیاده روی طاقت فرسا و نفس گیر در مسیرهای ناهموار جنگلی که با مناظر حیرت آوری آذین شده اند و این مکان را تبدیل به زیبا ترین مکان های شهر کرده اند، پرانرژی باشند. کوه ها، خلیج ها و سواحل پهناور که جزو برتری های این جا هستند، همیشه برای مسافران و جذاب و حیرت آور است. جالب است بدانید که وقتی خورشید شروع به پایین آمدن می کند، این زیبایی ها را دو چندان می کند.

زیبایی غروب در «ریو دو ژانیرو»، صد چندان می شود

«Praia do pontal» (ساحل pontal)

زیبایی غروب در «ریو دو ژانیرو»، صد چندان می شود

با این که «Ipanema» و «Copacabana» ، بدون شک مشهور ترین سواحل در «ریو» هستند،‌ مکان های بسیار زیبای دیگری نیز وجود دارد که می توانند به خوبی مورد توجه توریست ها قرار گیرند. یک نمونه از آن ها «Praia do pontal» است. یک ساحل جدا شده ی زیبا و باشکوه در غرب «Barra da Tijuca» که با رفتن به آن جا، احساس می کنید در جهانی دیگر هستید. توریست ها، شن های «Copacabana» را بسیار دوست دارند. بهتر است حتما یک تور خصوصی خارج از این جا را برای گذراندن یک روز عالی در نزدیکی «Prainha» و «Grumari» برنامه ریزی کنید. قبل از این که به غروب خورشید در «Praia do pontal» برسید، حتماً این کار را انجام دهید.

«Lagoa Rodrigo de Freitas» (شهر لاگوئا)

زیبایی غروب در «ریو دو ژانیرو»، صد چندان می شود

«ریو»، شهری احاطه شده در میان کوه ها است و یک مکان رمانتیک برای دیدن غروب آفتاب می باشد. این شهر، میزبان بازی های المپیک ۲۰۱۶ ، که با عنوان «لاگوئا» شناخته می شود. سفر به این شهر رویایی و زیبا، با ۷٫۵ کیلومتر مسیر پیاده روی، دوچرخه سواری و دویدن همراه است. افراد رمانتیک ترجیح می دهند در کافه ها و رستوران های وسط راه، به مناطق طبیعی آن سفر کرده و با خوردن یک نوشیدنی و غذای خوش مزه، روز خود را بگذرانند. می توانید به کوه های اطراف سری بزنید و ریه های خود را سرشار از هوای تازه کنید. به عنوان یک محلی، پیشنهاد من این است که غروب آفتاب را از نقطه ای که «Curva do Colombo» شهرت دارد، تماشا کنید چرا که منظره ای عالی را در خاطرات شما نقش می بندد.


نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0