احتمال زندانی شدن بازیگر مشهور

با این حال گفته شده آکادمی قصد ندارد چهار جایزه امی وی را لغو کند.

در عین حال وی از تالار مشاهیر تلویزیونی آکادمی نیز حذف نشده و تنها نامش از فهرست آنلاین افتخارات تالار مشاهیر برداشته شده است.

کازبی سرانجام پس از برگزاری دادگاه های متعدد در مورد سوء استفاده از زنان گناهکار شناخته شد و هیات منصفه وی را مجرم خواند و به ۱۰ سال زندان محکوم کرد. این کمدین و بازیگر ۸۰ ساله اکنون با احتمال رفتن به زندان برای بقیه زندگی اش روبه رو است.

برای هر مورد سوء استفاده جنسی از زنان که اثبات شود کازبی می تواند ۱۰ سال حکم زندان بگیرد. در حالی که دادگاه وی تا آخر سال ۲۰۱۸ نیز می تواند ادامه داشته باشد، انتظار می رود حداقل ۵۰ زن برای ادای شهادت فراخوانده شوند.

دادگاه تاکنون به اظهارات یک زن که از اعضای سابق تیم بسکتبال زنان دانشگاه تمپل بود، رسیدگی کرده است. این اتفاق مربوط به سال ۲۰۰۴ است و چون مشمول زمان نشده دادگاه آن را مورد بررسی قرار داد.

کازبی سال ۱۹۹۱ به تالار مشاهیر تلویزیون وارد شد. وی با «شوی کازبی» ۸ فصل در شبکه NBC روی آنتن می رفت و زمانی به عنوان پدر آمریکا خوانده می شد و به ویژه در میان آمریکایی های آفریقایی تبار از محبوبیت زیادی برخوردار بود. وی در دهه ۸۰ میلادی در نقش پدر مهربان و طناز یک خانواده آمریکایی آفریقایی تبار در تلویزیون ظاهر می شد. این سریال از آن نظر اهمیت داشت که یک خانواده آمریکایی آفریقایی تبار تحصیل کرده، موفق و دوست داشتنی را تصویر می کرد که آن زمان خیلی کمتر در تلویزیون متداول بود.

آکادمی تلویزیون آمریکا که از سال ۱۹۴۶ برای تجلیل از برنامه های تلویزیونی تاسیس شده، اهداکننده جوایز امی است.

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0