سریع ترین خودروی کروک جهان را ببینید/هیولای ۹۰۰ اسب بخاری/ببینید

به گزارش گروه اجتماعی برنا ، قویترین خودروی بدون سقف جهان در اصل یک نسخه از مک لارن، پورشه یا استون مارتین نیست. بلکه مرسدس بنزیست که باید آن را با نام برابوس بشناسیم. یک نسخه S 65 از AMG که تقویت شده و اینک از یک موتور ۶.۳ سیلندر V12 بهره می برد و قدرتی حدود ۹۰۰ اسب بخار دارد.

این در حالیست که گشتاور خودرو نیز ۱۵۰۰ نیوتن متر براورد شده است. برابوس ادعا می کند که خودروی تیون شده و بدون سقفش برای شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت به ۳.۹ ثانیه زمان نیاز دارد و با بیشینه سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت به حرکت خود ادامه می دهد. بههمین دلیل است که برابوس این خودرو را سریع ترین خودروی بدون سقف جهان می داند.

چنین سرعتی تغییرات گسترده دیگری را نیز به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل برابوس های کروک یک سامانه انتقال قدرت ۷ سرعته جدید را برای خودروی خود برگزیدند و در کنار این همه ابزار قدرت زا و انتقالی از یک گزینه دیفرانسیل محدود بهره بردند.

736509_281

چرخ های خودرو ۲۱ اینچی هستند و گزینه های ۲۲ اینچی نیز در صورت تقاضای مشتریان برایشان ارائه می شود.

برابوس ادعا می‌کند آزمایش‌های گسترده‌ای را در تونل باد و جاده برای تائید ارزش توسعه ویژگی‌های آیرودینامیکی این سریع‌و السیر خود انجام داده است. از طرفی خودرو به اسپویلرهای جدید، دیفیوزرهای فیبر کربنی مجهز شده است. درب محفظه بار در این خودرو نیز از همین جنس است.

برای دیدن این موشک ۹۰۰ اسب‌بخاری تا نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۷ منتظر باشید.

 

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0