شوهر سیاه دل زنش را تکه تکه کرد و اعدام شد

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ ۲۴ خرداد ۱۳۸۸ مردی به دادگاه و کلانتری الموت شرقی مراجعه کرده و اظهارداشت که دخترش از دو روز پیش از منزل خارج شده و هنوز به خانه بازنگشته است، این فرد اظهار داشت که دو روز قبل فردی با ما تماس گرفته بود و ادعا می کرد که دخترمان نزد اوست و به زودی به خانه بازمی گردد. رپورتاژ

در ادامه رسیدگی به پرونده و با بررسی های به عمل آمده مشخص شد که همسر این خانم با وی اختلاف داشته است از این رو با تحقیقات بیشتر، همسر این زن به عنوان متهم بازداشت شد. 

متهم در ادامه رسیدگی به پرونده سرانجام در آذر ماه سال ۹۱ به قتل همسرش اعتراف کرد و اقرار داشت:از سال ۱۳۸۵ که همسرم را با فردی به نام “مهدی.ن” دستگیر کردند، دیگر از همسرم جدا بودیم تا اینکه در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ به منزل پدرش زنگ زدم و با وی در اطراف روستا قرار گذاشتم. 

در محل قرار به همسرم اصرار کردم تا از گرفتن مهریه انصراف دهد ولی او نپذیرفت بعد با هم جر و بحث کردیم و از آنجا که نزدیک پرتگاه نشسته بودیم، وقتی بلند شدیم با کمی هل دادن من، همسرم به داخل پرتگاه افتاد. 

وقتی صدایش زدم چیزی نشنیدم، هنگامی که بالای سرش رفتم، دیدم از سرش خون می آید که با روسری سرش را بستم که رنگ صورتش سیاه تر شد و بعد نفسش قطع شد؛ مانتو را از تنش درآوردم. 

بعد با چاقوی آشپزخانه که خریده بودم، سینه هایش را بریدم و داخل آب رودخانه انداختم سپس حین بریدن دست ها، سرش، تنه و پاهایش؛ شکمش را پاره کرده و داخل آب انداختم که بعد از چهار روز پاهای متهم را کنار آبشار پیدا کرده و دفن کردم. 

این پرونده با توجه به مخفی بودن ابعاد پرونده با دستور قضایی مورد پیگیری ویژه قرار گرفت و کارآگاهان پلیس با بررسی حادثه سرانجام با اتمام تحقیقات، پرونده را به دستگاه قضایی تحویل دادند. 

دادگاه کیفری یک شهر قزوین پرونده را مورد بررسی قرار داد و متهم را با توجه به قرآئن، شواهد و اعترافات با استناد به بند ب ماده ۲۹۰ و مواد ۱۷۲، ۱۷۳، ۳۵۰، ۳۵۱، ۳۶۰، ۴۱۷، ۴۱۹، ۴۳۶، ۷۲۷-۷۲۷ و مواد ۲۱۱ و ۱۳۵ از قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۹۲ محکوم کرد. 

متهم در خصوص قتل عمد به قصاص نفس با چوبه دار در محل زندان مرکزی قزوین پس از دریافت تفاضل دیه محکوم شد همچنین از جهت جنایت بر میت و بریدن سر نیز به پرداخت یک دهم دیه کامل انسان، از حیث بریدن دو دست به یک دهم دیه کامل، از حیث بریدن دو پا به پرداخت ارش و از جهت پاره کردن شکم به عنوان دیه جنایت بر میت به ۷۴ ضربه شلاق تعزیری محکوم کرد.

 

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0