مراسم دختر شایسته جهان برای دونالدترامپ دردسرساز شد

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ اسناد پرواز سفر ترامپ به روسیه که به دست بلومبرگ رسیده، تایید می‌کنند که ترامپ شب قبل از این مراسم در هتل ریتزکارلتون در مسکو اقامت داشته است.

در یادداشت‌های منتشر شده از جانب کومی در هفته گذشته که این مدیر سابق اف‌بی‌آی در زمان حضورش در این سمت نگهداری کرده بود تا تعاملاتش با ترامپ را مستند کند،‌ کومی می‌نویسد که ترامپ دو بار به او گفت که در این سفر شب قبل را در روسیه نمانده استطبق اسناد پروازی یک جت شخصی متعلق به شریک تجاری ترامپ پنجشنبه شب به مسکو پرواز کرد و اوایل صبح جمعه ۸ نوامبر ۲۰۱۳ به مسکو رسیده و در اوایل صبح یکشنبه نیز این شهر را ترک کرده است.

اسناد پروازی نگفته‌اند که چه کسی سوار این پرواز بوده است.

کومی درباره شام ۲۸ ژانویه ۲۰۱۷ با ترامپ گفت: او(ترامپ) گفت با کسانی که با او در سفر به مراسم دختر شایسته جهان او را همراهی کرده‌اند صحبت کرده و آنها به او یادآوری کردند که او برای این منظور شب قبل را در روسیه نمانده است.

کومی نوشت: او گفت که صبح رسیده، کارهایی را انجام داده، بعد دوش گرفته و بعد برای مراسم در هتل لباس پوشیده است (او اسم هتل را نگفت) و سپس عازم مراسم شده است. بعد از آن او بازگشته تا وسایلش را بگیرد چون آنها همان شب با هواپیما عازمنیویورک شدند.

بر طبق گزارش بلومبرگ، آراس آگالاروف، میزبان مراسم دختر شایسته گفت: این هواپیما در فرودگاه ونوکوبو که در فاصله کمتر از یک ساعت از ریتز بوده به زمین نشست و این اوایل صبح ۸ نوامبر اتفاق افتاد.

یک رستوران محلی به نام نوبومسکو بعدا یک تصویر از ترامپ در بیرون این رستوران پیش از شرکت او در جشن تولد آگالاروف منتشر کرد.

پست‌های اینترنتی نشان دادند که ترامپ در ۹ نوامبر در ریتز بوده و او درباره گشت و گذار در پایتخت روسیه توئیت کرده است.

بر طبق گزارش بلومبرگ ترامپ بعدا در مراسم دختر شایسته شرکت کرده و این مراسم یک مهمانی بعد از آن داشته که تا روز سه‌شنبه ۱۰ نوامبر طول کشیده است.

اسناد نشان می‌دهند جت شریک تجاری او ساعت ۳:۵۸ صبح مسکو را ترک کرده و در ساعت ۴:۱۱ صبح یکشنبه در نیوآرک فرود آمده است.

 

 

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0