برگزاری کارگاه آشنایی با نحوه تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه سلول‌های بنیادی

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، مهین نیکوگفتار مدیر توسعه تجاری سازی و بازار ستاد فناوری سلول های بنیادی درباره برگزاری این کارگاه اظهار کرد: با توجه به مطرح شدن تقاضاهای بسیاری از سوی دانشکده های علوم پزشکی کشور و مراکز تحقیقاتی فعال در حوزه سلول های بنیادی و در راستای فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان، این ستاد اقدام به برگزاری کارگاه آشنایی با نحوه تأ سیس و پیشبرد شرکت های دانش بنیان در حیطه علوم و فناوری های سلول های بنیادی کرد.

وی با اشاره به این موضوع که یکی از رسالت های اصلی مدیریت توسعه تجاری سازی و بازار ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی توسعه کمی و کیفی شرکت های دانش بنیان است گفت: با توجه به اینکه در سند ملی علوم و فناوری های سلول های بنیادی نیز به موضوع توسعه کمی و کیفی شرکت های دانش بنیان بسیار تاکید شده، ستاد تصمیم به برگزاری این کارگاه کرد.

وی همچنین اظهار کرد: با توجه به محدود بودن ظرفیت این کارگاه تا ۳۵ نفر، از متقاضیان و علاقمندان برای حضور در این کارگاه آموزشی دعوت می شود تا هر چه سریعتر برای ثبت نام اقدام کنند زیرا اولویت ثبت نامی مدنظر خواهد بود.

نیکوگفتار درباره زمان برگزاری این کارگاه و مهلت زمان ثبت نام آن گفت: متقاضیان حضور در این کارگاه تا ۹ مهرماه جاری برای ثبت نام فرصت دارند و با پیشنهادات ارائه شده کارگاه ۱۶ مهرماه جاری برگزار می شود.

علاقمندان و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت stemcell.isti.ir برای حضور درکارگاه آشنایی با نحوه تأسیس و پیشبرد شرکت های دانش بنیان در حیطه علوم و فناوری های سلول های بنیادی ثبت نام کنند.

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0