آشنایی با کیف پول دسکتاپ XETH

پشتیبانی از ارز: اتریومآشنایی با کیف پول دسکتاپ XETH

سیستم عامل های قابل اجرا: ویندوز،لینوکس،مک

XETH یک کیف پول اتریوم با کاربری آسان است که برای ویندوز، مک، لینوکس، Fedora و Opensuse در دسترس است. XETH به کاربران اجازه می دهد تا اتریوم را ارسال، دریافت و ذخیره کنند، این در حالی است که کاربران با استفاده از کلید خصوصی خود به کیف پول خود دسترسی کامل دارند.

ویژگی کیف پول XETH:

پرداخت STEALTH: پرداخت Stealth یک تبادل شخصی است و از حریم خصوصی دریافت کننده مراقبت می کند و نمایش تاریخ تراکنش را فقط دو نفر طرف تراکنش می توانند ببیند.

سورس باز: https://github.com/BitProfile/Xeth

پشتیبانی BitProfile: کیف پول XETH به شما امکان ایجاد یا وارد کردن BitProfile را می دهد.
BitProfile یک سیستم نامحدود است که به کاربران اجازه می دهد که مشخصات یکسان را در چندین برنامه غیرمتمرکز به اشتراک بگذارند و یا به صورت ناشناس به طور مستقیم دریافت کنند.

کلید واژه های کلیدی: تولید کلمات کلیدی امن

آشنایی با کیف پول دسکتاپ XETH

کیف پول XETH در سال ۲۰۱۶ به منظور ایجاد یک کیف پول غیرمتمرکز اتریوم آغاز به کار کرد. این سیستم کاملا سورس باز و در عین حال امن است و از آن می شود در برنامه های کاربردی دیگر مبتنی بر اتریوم استفاده کرد. چیزی که این کیف پول را از بسیاری از کیف پول های دیگر اتریوم متمایز کرده است فناوری پرداخت پرداخت STEALTH است.

در پرداخت های معمولی کاربر با داشتن آدرس عمومی کیف پول شما، می تواند جزئیات تراکنش مانند آدرس گیرنده و فرستنده و یا تاریخ تراکنش ها را مشاهده کند. اما در این نوع پرداخت یک آدرس مخصوص ساخته می شود و فقط دو طرف تراکنش قادر به مشاهده جزئیات هستند.

مراحل کلی استفاده از کیف پول XETH

۱.مراجعه به سایت xeth.org

۲.دانلود کیف پول و دریافت آدرس کیف پول

۳.شارژ کیف پول و استفاده از اتریوم

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0